0
0 محصول مشاهده سبد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.ارسال سفارشات در سراسر ایران از روش‌های زیر صورت می‌گیرد:

تحویل سفارش در تهران:

این روش ارسال تنها مخصوص مناطق 22 گانه‌ی شهر تهران می‌باشد. در این روش ارسال، بسته‌های سفارش حداکثر طی 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش، در محل آدرس ثبت شده در هنگام ثبت سفارش، تحویل داده خواهند شد. در صورت درخواست مشتری بسته‌های سفارش درب واحد تحویل داده می‌شود. قبل از ارسال سفارش، با شماره‌ی 82390001 تماسی جهت هماهنگی تحویل سفارش گرفته می‌شود که در صورت عدم پاسخگویی از طرف مشتری، ارسال سفارش به نتیجه‌ی تماس روز بعد موکول خواهد شد. هزینه‌ی ارسال سفارش متناسب با وزن محصولات خریداری شده در فاکتور محاسبه شده و به مبلغ سفارش اضافه خواهد شد. لذا هیچگونه هزینه‌ای به هنگام تحویل سفارش از مشتری دریافت نخواهد شد.


باربری:

کرایه‌ی باربری بر اساس تعداد کارتن بوده و نرخ کرایه‌ی باربری‌ها با هم متفاوت است. این کرایه در هنگام تحویل مرسوله از مشتری اخذ خواهد شد. لطفاً برای اطلاع از کرایه‌ی حمل از دفتر باربری در تهران تا دفتر باربری در شهر خود، با بنگاه‌های باربری تماس حاصل فرمایید. هزینه‌ی ارسال مرسوله‌ی شما از «مرکز پخش فینال تا دفتر باربری انتخابی در تهران» به ازای هر 10 کیلوگرم، 3000 تومان محاسبه می‌گردد (به طور مثال هزینه‌ی ارسال از مرکزپخش فینال تا دفتر باربری در تهران برای مرسوله‌ای با وزن 40 کیلوگرم، 12000 تومان خواهد شد). پس از تحویل مرسوله به بنگاه‌های باربری، بارنامه‌ای صادر خواهد شد که شماره‌ی این بارنامه در حساب کاربری مشتری درج می‌شود. معمولاً تحویل مرسوله، با توجه به مسافت تهران تا شهر مورد نظر بین یک الی پنج روز به طول می‌انجامد. هنگام تحویل بسته از باربری در صورت مشاهده خرابی و یا بازشدن بسته از تحویل آن خودداری فرمایید.


پست پیشتاز:

در این روش ارسال، بسته‌های سفارش در ساعت 13 هر روز به شرکت پست تحویل داده شده و حداکثر طی 2 روز کاری، در محل آدرس ثبت شده در هنگام ثبت سفارش تحویل داده خواهند شد. شماره رسید پستی، درحساب کاربری مشتری ثبت می شودد که از طریق این شماره امکان پیگیری وضعیت بسته‌های سفارش در سایت شرکت پست وجود خواهد داشت. هزینه‌ی ارسال سفارش متناسب با وزن محصولات خریداری شده در فاکتور محاسبه شده و به مبلغ سفارش اضافه خواهد شد.هنگام تحویل بسته از پست در صورت مشاهده خرابی و یا بازشدن بسته از تحویل آن خودداری فرمایید.


پست ویژه:

در این روش ارسال، بسته‌های سفارش در ساعت 15 هر روز به شرکت پست تحویل داده شده و مدت زمان تحویل سفارش بین 48 تا 72 ساعت متغیر می‌باشد. تحویل بسته‌های سفارش در آدرس ثبت شده مشتری صورت گرفته و شماره کدرهگیری بسته‌های ارسالی، پس از ارسال سفارش درحساب کاربری مشتری ثبت خواهد شد که از طریق این شماره امکان پیگیری وضعیت بسته‌های سفارش وجود خواهد داشت. هزینه‌ی ارسال سفارش متناسب با وزن محصولات خریداری شده در فاکتور محاسبه شده و به مبلغ سفارش اضافه خواهد شد.

تحویل درب انبار:

در این روش ارسال، مشتری می‌بایست جهت دریافت بسته‌های سفارش خود به مرکزپخش فینال واقع در «تهران، خ مفتح، خ سمیه، پلاک 161، مرکز پخش فینال» مراجعه نموده و با ارائه اصل و کپی کارت ملی برای اشخاص حقیقی و یا معرفی‌نامه سربرگدار و اصل کارت ملی نماینده‌ی معرفی شده، برای اشخاص حقوقی سفارش خود را دریافت نماید. جهت اطمینان از آماده بودن سفارش، با شماره‌ی 82390001 تماسی جهت هماهنگی تحویل سفارش گرفته خواهد شد. لذا مشتری تا قبل از این تماس می‌بایست از مراجعه به مرکزپخش خودداری نماید. هزینه‌ی آماده‌سازی و بنگاه‌داری متناسب با وزن محصولات خریداری شده در فاکتور محاسبه شده و به مبلغ سفارش اضافه خواهد شد.


نحوه عودت کالا:

در صورت بروز خطای احتمالی در ارسال کالا از جانب هایپرمارکت فینال، در صورتی که در شهرستان سکونت دارید کالا را از طریق پست به آدرس «تهران، خ مفتح، خ سمیه، پلاک 161، مرکز پخش فینال با کدپستی 1581759414» ارسال نمایید و در تهران نیز از طریق پخش فینال کالای معیوب را به مرکز پخش فینال ارسال نمایید. کارشناسان فینال پس از بررسی، کالای صحیح را بدون هزینه اضافی برای شما مشتری عزیز ارسال خواهد شد.